Hizmetlerimiz

Media Goril Dijital Ajansı'na Hoşgeldiniz

Media Goril, yaratıcı vizyonu ile teknolojik gelişmelere entegre işlevsel çözümler üreten 360° dijital ajanstır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Web Tasarım / Yazılım

Markanızı yükselten ve mesajınızı etkili bir şekilde ileten web sitelerini stratejik olarak tasarlar ve geliştiririz.

Sosyal Medya

Marka bilinirliğini artırmak, pazarlama çabalarını iyileştirmek ve satışları artırmak amacıyla şirketinizin Sosyal Medya stratejisini planlama, uygulama, yönetme ve izleme hizmeti sunuyoruz.

Google Ads

Google Ads (Adwords) ile, işletmenizin sunduğu hizmet veya ürünleri müşterilerinize en uygun kanallardan sunarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar. Google Ads ın sunmuş olduğu farklı reklam modelleri içerisinden işinize en uygun reklam modelini seçmek ve doğru bütçe yönetimi, hedef kitle, demografi, dönüşüm oranları yapılandırması ile işletmenizi başarıya ulaştırır.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir.

SEO (Search Engine Optimization)

Tüm büyük arama ağlarında sıralamayı artırmak için içerik stratejisi, bağlantı kurma ve anahtar kelime stratejisi gibi tüm SEO faaliyetlerini yönetmek.

Video Edit / Kurgu/ Montaj

Youtube videosu, reklam filmi, müzik klibi, belgesel ve film dahil olmak olmak üzere çeşitli video projelerine kurgu/edit/montaj hizmeti sunuyoruz.

Reklam Yönetimi

Markanızın; ücretli, sahip olunan ve organik medyada dijital kanallar aracılığıyla müşterilerine ulaşmasına ve onlarla etkileşim kurmasına yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın özünü özetleyen logolar, renk paletleri, temalar ve grafik görüntüler. Logo ve uyumlu kırtasiye tasarımı, bir şirketin diğer rakiplerinden farklı olmasını sağlayan kurumsal kimlik tasarım paketlerinin bir parçasıdır.

Video Prodüksiyon

Youtube videosu, reklam filmi, müzik klibi, belgesel ve film dahil olmak olmak üzere çeşitli video projelerine prodüksiyon hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal Logo Tasarımı

Yetenekli tasarımcılardan oluşan ekibimiz, markanızla ilgili renk şemalarının, tasarım öğelerinin ve şekillerinin akılcı bir şekilde kullanılmasıyla marka kimliğiniz ve şirket hedefleriniz doğrultusunda size özel bir logo tasarımları üretir.

Gelişmiş Analiz

Sosyal medya verilerini derinlemesine inceleyin, içeriğin sosyal medyada nasıl performans gösterdiğini görün, rakiplerle kıyaslayın ve otomatikleştirilmiş raporları kolaylıkla dağıtın.

Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?​