Biz Kimiz?

Biz 360° Dijital Marketing ve Marka Ajansıyız.

Hakkımızda.

Kültürümüzü Merak Ediyor musunuz?

Media Goril, 2019 yılında kurulan bir dijital ajansdır. Web tasarımı, SEO, Google reklam yönetimi, sosyal medya yönetimi ve marketing, kurumsal kimlik tasarımı, analiz ve raporlama,  video edit/kurgu/montaj, markalaşma ve dijital medya planlaması gibi alanlarda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için uzmanlaşmış bir ekiple çalışıyoruz. En son teknolojik araçları kullanarak ve her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak dijital ortamda kendini güçlü hissetmek isteyen her sektörde müşterilerimize en iyi sonuçlar sunuyoruz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesi, bizim en önemli değerimizdir; bunun için sürekli olarak kendini geliştiren ve çağın gereksinimlerine hızlı adapte olan bir ekibe sahibiz. Sizlere hizmetlerimizin her zaman en iyisini sunmak için çalışıyor ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğer siz de en iyi dijital hizmetleri almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız ve sizi bekliyoruz.

Creative / Managing Director

Berk Işılak

Berk, Media Goril’in arkasındaki beyin! Yaratıcı yeteneği ve birinci sınıf yönetim becerileriyle Berk, yenilikçi ve etkili dijital çözümler sunarak, pazarda önemli bir oyuncu olarak tanınırlık kazanma konusunda oldukça istekli! Media Goril, Berk’in yönetimi altında dijital pazarlamaya yaratıcı ve stratejik yaklaşımıyla tanındı ve müşterilerinin beklentilerini aşan sonuçlar elde etti.  İster eğlenceli bir sosyal medya kampanyası, ister gösterişli bir web sitesi tasarımı olsun, Berk ve ekibi, insanları etkileyen eğlenceli ve yenilikçi çözümler bulmaya çalışıyor. Berk’in neşeli kişiliği ve bulaşıcı coşkusu sayesinde Media Goril, dijital dünyada oldukça saygın bir figür haline gelmeye çok yakın!

Çekinme, Merhaba De.

Scroll to Top